Zadzwoń

+48 61 846 20 67
Conversion - Premium Landing Page

ZAMÓW NIEODPŁATNIE ZESTAW DEMO

ROZWIĄZANIA SENTINEL LDK!

Sentinel LDK to najnowsza generacja rozwiązania Sentinel (wcześniej znanego jako HASP), która umożliwia skuteczne zabezpieczanie oraz licencjonowanie aplikacji. Jest to zintegrowane rozwiązanie do sprzętowego i programowego zabezpieczenia oprogramowania oraz własności intelektualnej przed nielegalnym kopiowaniem i użytkowaniem.

Sentinel LDK jest kompletnym rozwiązaniem do sprzedaży oprogramowania, do zarządzania licencjami, automatyzacji procesów licencjonowania, zbierania i analizowanie danych z rynku oraz integracji z systemami back-office.

Sentinel LDK umożliwia zabezpieczanie aplikacji napisanych w dowolnych językach programowania; desktopowych, mobilnych, wbudowanych (embedded), pracujących w środowisku Windows, Linux, Android, na procesorach ARM.

Zamów bezpłatny zestaw demo Sentinel LDK w pełnej wersji i przetestuj zabezpieczanie, licencjonowanie i zamykanie kluczem Sentinel HL/SL dowolnej aplikacji.*

Zestaw demo Sentinel LDK umożliwia przetestowanie obu typów kluczy zabezpieczających: Sentinel HL (sprzętowego) oraz Senitnel SL (programowego).

* Oferta przeznaczona jest dla profesjonalnych twórców/wydawców oprogramowania. Pozwala zamówić jeden zestaw demo, wybranego typu

W skład zestawu demonstracyjnego wchodzi:

Zamówienie

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

pole wymagane

Bądź na bieżąco

Bądź z nami w kontakcie przezz Facebook lub twitter.

  • Facebook
  • Twitter

Skontaktuj się z nami

SYSTHERM INFO Sp. z o.o.
ul. Złotowska 27, 60-189 Poznań
+48 61 846 20 67

hasp@systherm-info.pl

© Copyright 2014 Systherm Info. Wszelkie prawa zastrzeżone.