Nagrody

Firma SafeNet otrzymała trzy znaczące nagrody

W styczniu 2012 roku zespół SRM (Software Rights Management) firmy SafeNet, został uhonorowany trzema prestiżowymi nagrodami za innowacyjność rozwiązań i szeroki zakres oferowanych produktów.


  • Best Practices 2011 od Frost & Sullivan 
  • Global Market Leader od Frost & Sullivan
  • CODiE od Software & Information Association's (SIIA) dla najlepszego rozwiązania DRM (Digital Rights Management)

Nagroda Best Practices 2011 od Frost & Sullivan 

Linia produktów Sentinel firmy SafeNet została wyróżniona nagrodą Best Practices 2011 za najlepszą strategię produktów do globalnego zarządzania licencjami oprogramowania. Szeroka oferta SafeNet dla developerów oprogramowania umożliwia wybór takiego rozwiązania, które najlepiej spełnia ich wymagania biznesowe. Od kluczy sprzętowych po możliwość pracy w chmurze, rozwiązania SafeNet zapewniają maksimum elastyczności i bezpieczeństwa.

Nagroda Global Market Leader od Frost & Sullivan

W styczniu 2012 Frost & Sullivan ogłosił także, że globalnym liderem na rynku rozwiązań do zarządzania licencjami oprogramowania jest SafeNet, który posiada 54% udziału w światowym rynku rozwiązań do ochrony, egzekwowania i zarządzania licencjami oprogramowania.

http://www2.safenet-inc.com/award-winning-licensing-products/docs/Frost-Sullivan-Award-Write-Up.pdf?utm_source=SilverpopMailing&utm_medium=email&utm_campaign=Test%20-%20Award%20winning%20month_FINAL_EN%20(5)&utm_content=&spMailingID=3757470&spUserID=ODY1NTY0OTM3OQS2&spJobID=38404311&spReportId=Mzg0MDQzMTES1

Nagroda CODiE od Software & Information Association?s (SIIA) dla najlepszego rozwiązania DRM (Digital Rights Management)

Rozwiązanie Sentinel Cloud firmy SafeNet, do licencjonowania i egzekwowania warunków licencji oprogramowania w obszarze aplikacji SaaS (Software as a Service), została nagrodzona prestiżową nagrodą CODiE za najlepsze rozwiązanie DRM (Digital Rights Management).

http://www.siia.net/codies/2012/winners_detail.asp?nID=67

Ponadto, w styczniu 2012 IDC odnotowało również, że SafeNet powinien znajdować się na krótkiej liście każdego twórcy oprogramowania, który zamierza oferować swoje aplikacje w chmurze.

Logowanie