Sentinel HL MaxMicro

Sentinel HL MaxMicro


niewielki rozmiar - MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO


Przedstawiamy najnowszy klucz z rodziny Sentinel HL firmy SafeNet. HL MaxMicro jest najmniejszym, dostępnym na rynku kluczem sprzętowym do zabezpieczania aplikacji i własności intelektualnej przed nielegalnym wykorzystaniem.
Po zainstalowaniu w porcie USB, ten niewielki klucz o wymiarach 15.6 mm x 19,1 mm, jest praktycznie niewidoczny, gdyż wystaje poza obudowę urządzenia jedynie na 7,6mm. Jego minimalne gabaryty sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy z notebookami, urządzeniami wbudowanymi, sprzętem medycznym czy urządzeniami kontrolującymi pracę maszyn.


Zalety klucza MaxMicro:

  • Spełnia oczekiwania odbiorców, dla których niewielki rozmiar klucza zabezpieczającego ma znaczenie, w szczególności w sytuacji, kiedy ma być podłączony na stałe do portu USB urządzenia.
  • Miniaturowa obudowa klucza pozwala ograniczyć do minimum potencjalne ryzyko przypadkowego lub celowego złamania.
  • Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo chronionego oprogramowania.
  • Umożliwia zdalną i bezpieczną aktualizację licencji i warunków ich udostępniania.
  • Jest jedynym dostępnym na rynku miniaturowym kluczem, którego kształt obudowy pozwala na jego wygodne podłączenie i odłączenie z portu USB.


Sentinel HL MaxMicro zawiera pamięć o pojemności 10 KB. Każdy klucz posiada unikalny 32-bitowy numer ID i pozwala zabezpieczyć i dystrybuować aż 231 różnych licencji/aplikacji. Wykorzystuje unikalną technologię 'LicenseOnChip', która chroni i zabezpiecza przed sfałszowaniem licencję zawartą w kluczu. Każda sesja komunikacji pomiędzy kluczem a zabezpieczoną aplikacją jest szyfrowana 128-bitowy algorytmem szyfrującym AES, implementowanym przez mechanizm ukryty wewnątrz klucza.

 

Zamów już dziś bezpłatny zestaw demo rozwiązania Sentinel z kluczem Sentinel HL MaxMicro.


Logowanie